System PrevDent

Odwrażliwianie zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko w sferze marzeń. Z systemem PrevDent zęby stają się piękniejsze, bielsze i zdrowsze!

PrevDent CrWR to nowoczesny system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. Szczególnie rekomendowany dla osób, u których występuje nadwrażliwość zębów lub inne metody wybielania zębów okazywały się nieskuteczne lub bolesne. PrevDent CrWR jest bezpiecznym systemem wybielającym, zgodnym z wymogami UE, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym.

Do produkcji żelu wybielającego firma PrevDent używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. Prevdent CrWR jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru oraz nano-hydroksyapatyu (nHAp), który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Po zabiegu zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość. System PrevDent CrWR przywraca zębom ich naturalną biel!

Dlaczego nHAp?

Aż 68% zębiny i 97% szkliwa zębów stanowi minerał o nazwie Hydroksyapatyt. Zawarty w produktach PrevDent nano-Hydroksyapatyt jest mniejszą wersją tego minerału i posiada zdolność łączenia się z Hydroksyapatytem obecnym w zębach. Przenikając głęboko do kanalików zębiny nHAp eliminuje nadwrażliwość, przy jednoczesnej remineralizacji i odbudowie uszkodzonego szkliwa.

PrevDent CrWR - Cleaning, (re)Whithening, Repair

Od 7 do 8 odcieni bielsze zęby w około 1 godzinę - przy użyciu lampy lub bez! Na procedurę PrevDent CrWR składają się trzy etapy:

 1. Usunięcie plam – Cleaning
  Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko osadzone w zębach plamy. PrevDent „Stain removal" to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.
 2. Wybielanie – (re)Whithening
  W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie.

  Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!
 3. Naprawa szkliwa – Repair
  Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez nadwrażliwości.
Co po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty, takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.

Sprawdź jak mogą wyglądać Twoje zęby po wybielaniu!

 
przedpo
 

Więcej zdjęć na stronie www.zdrowabiel.pl.


Produkty PrevDent

Serum naprawcze z nHAp
 • Serum jest preparatem zawierającym najczystszą formę nano-Hydroksyapatytu, który wnika w głąb kanalików zębinowych, remineraliując i naprawiając uszkodzone szkliwo.
 • Dzięki temu nadwrażliwość zostaje zminimalizowana, a zęby stają się mocniejsze oraz mniej podatne na uszkodzenia.
 • Aplikator zakończony gąbeczką łatwo i szybko umożliwia nałożenie serum na powierzchnię zębów.
Zestaw DeSensiDent
 • Zestaw stworzony do szybkiej remineralizacji szkliwa za pomocą nHAp, by wyeliminować nadwrażliwość zębów i dodatkowo wzmocnić je w warunkach domowych.
 • Zestaw jest rekomendowany do użycia przed/po zabiegu systemem PrevDent CrWR.
 • Aplikatory z serum należy stosować raz w tygodniu, a pastę z nano-Hydroksyapatytem o stężeniu 30% do codziennego mycia zębów.
Pasta do zębów
 • Zawiera połączenie nano-Hydroksyapatytu o stężeniu 15% i ksylitolu.
 • nHAp pomaga naprawić uszkodzone szkliwo i zapobiega przebarwieniu zębów przez uszczelnienie ich powierzchni.
 • Zawarty w paście ksylitol sprzyja likwidacji płytki nazębnej.
Płyn do płukania jamy ustnej
 • Płyn zapewnia dodatkową ochronę zębów przed próchnicą, dzięki składnikom takim, jak ksylitol i gliceryna.
 • Nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nie wysusza ust.
 • Świeży miętowy smak odświeża oddech.